Про нас

Дошкільний   навчальний заклад «Казка» УМВС України в Чернівецькій області створено на підставі рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 26.06.1996 року № 495 – р.

Юридична адреса закладу:  м. Чернівці,  вулиця Героїв Майдану, 77 «Д»  .

В  дошкільному закладі працює  37   працівників, включно з  практичним психологом,   вчителем-логопедом; музичними керівниками, інструктором з фізичної культури,  керівниками гуртків. Заклад в повному обсязі забезпечено  педагогічним та обслуговуючим персоналом.

  • З дітьми співробітників міліції працює досвідчений педагогічний колектив.

З них з повною вищою освітою – 13, середньою спеціальною   – 6. З вищою категорією – 8 педагогів, отримали звання «Вихователь-методист»  – 3,  нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти України» – 8.

В 2014/2015 н.р. дошкільний заклад успішно пройшов державну атестацію.

В дошкільному закладі функціонує 7 груп. Станом на 01.09.2021 року

в ДУ “ДНЗ (ясла-садок)«Казка» (м.Чернівці) НПУ” виховується   102   дитини співробітників міліції. Кількість дітей щорічно зростає.  В зв’язку з  утворенням територіальних органів Національної поліції  буде проходити  омолодження кадрів Національної поліції  та набагато збільшиться чисельність дітей дошкільного віку, які будуть потребувати  влаштування в дошкільний заклад.

Згідно Положення про батьківську плату вартість утримання дітей  в переддошкільних групах складає – 20,21м грн, в дошкільних групах – 31 грн. (60 %  оплати  за харчування дітей вносять батьки, 40%  за харчування  –   надходить з  держбюджету ).

У дошкільному закладі забезпечено збалансоване триразове харчування дітей, необхідне для їх нормального росту і розвитку. Результатом  повноцінного харчування дітей в закладі є добре самопочуття дітей, відсутність шлунково-кишкових захворювань, позитивні показники антропометричних вимірів дітей. 

У закладі функціонують музична та спортивна зали, кабінети:  методичний, медичний, логопедичний, кабінет практичного психолога,  харчоблок, пральня та 7 групових приміщень.

Кожна вікова група має окреме приміщення для ігрової і навчальної діяльності, роздягальню, спальню, туалетну та умивальну кімнати, окремий пожежний вихід.

Покращилась  матеріально-технічна, методична база дошкільного закладу, проведені капітальні та поточні ремонти харчоблоку, пральні, музичного залу, медичного блоку, в кожній віковій групі  замінені дитячі  меблі.

В дошкільному закладі  забезпечується санітарно-гігієнічний режим, який відповідає Санітарним правилам з влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів.

Цілеспрямована та творча робота педагогічного колективу, вчителя-логопеда, практичного психолога забезпечує високі  показники готовності дітей до навчання в школі.

В дитячому садочку функціонують  гуртки:  з образотворчого мистецтва, англійської мови, хореографії.     Керівники гуртків   планують  свою роботу з урахуванням інтересів та здібностей самих вихованців, запитів батьків, наявних матеріальних умов.

Результатом плідної та цілеспрямованої роботи  всього педагогічного колективу є  неодноразові перемоги наших  дітей   в різних  конкурсах, виступи на обласних фестивалях музичної творчості, на сценах  Чернівецької обласної філармонії, Академічному палаці.

В полі зору адміністрації і працівників знаходяться питання формування безпечних умов перебування дітей в дошкільному закладі, профілактика дитячого травматизму.

Дошкільний заклад створює  всі умови для максимального задоволення запитів батьків вихованців щодо їх виховання та навчання.