Правила прийому дітей в дошкільний заклад

З метою забезпечення виконання норми статті 39-1 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 26.01.2018 №157 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України», листа Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2018 № 111-01/89 «Міністерству освіти і науки України»

Інформуємо, що відповідно до Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (зі змінами) (далі – Положення) прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється завідувачем. 

    Прийом дітей в  ДУ «ДНЗ (ясла-садок) «Казка» (м.Чернівці) НПУ” здійснюється таким чином:

1. В першу чергу приймаються діти співробітників Національної поліції Чернівецької області  та МВС України, пенсіонерів  НПУ та МВС України    в Чернівецькій області та працівників структурних підрозділів, які обслуговують НПУ і МВС України в Чернівецькій області.

2. При наявності вільних місць  приймаються діти, батьки яких проживають в районі дошкільного закладу  ДУ «ДНЗ (ясла-садок) «Казка» (м.Чернівці) НПУ».

 Прийом дітей проводиться на основі поданих документів:

  • заяви батьків або осіб, які їх замінюють,
  • свідоцтва про народження дитини,
  • медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти,
  • довідка про проведені щеплення, зазначені у формі первинної облікової документації №063/о «Карта профілактичних щеплень».

Зарахування та прийом до закладу дошкільної освіти дітей, батьки яких відмовляються від щеплень, або ж якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями, вирішується лікарсько-консультативною комісією при закладі охорони здоров’я, про що надається відповідний висновок.

Відповідно до пункту 10 Положення формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень). Отже, новостворені групи закладів дошкільної освіти мають бути сформовані до 01 вересня поточного року.